23.11.2017. 8:18 :: Karung Plastik Murah
23.11.2017. 8:19 :: Karung Plastik Murah
23.11.2017. 8:19 :: Supplier Rak Sepatu Gantung Kalimantan
TERMURAH dan BERKUALITAS!!!, http://raksepatugantung.com merupakan PUSAT dari ANEKA MACAM JENIS RAK GANTUNG yang bertempat di JAKARTA. Menjual PARTAI BESAR/GROSIR/ECERAN berbagai macam jenis RAK GANTUNG, seperti Rak Sepatu Gantung (Hanging Shoes Orga
23.11.2017. 8:20 :: Karung Plastik Murah
23.11.2017. 15:35 :: Magelang Jawa Tengah
Solusi kesehatan dengan metode herbal dari denature indonesia yang sudah berpengalaman menyembuhkan berbagaimacam penyakit seperti : penyakit menural seksual, Wasir ambeien, kanker, jantung, ginjal dll. pesan sekarang di no 0821 3861 5111 atau 0877 2
24.11.2017. 1:25 :: Clothes Organizer Shelves
24.11.2017. 1:47 :: Bikin Box Panel Listrik Rumah Tangerang
Box Panel Listrik | Box Panel Listrik 2 Pintu | Box Panel Listrik 3 Phase | Box Panel Listrik 30x40 | Box Panel Listrik Besar | Box Panel Listrik Hager | Box Panel Listrik Harga | Box Panel Listrik Indoor | Box Panel Listrik Jual | Box Panel Listrik

Anketa
Da li vam je draza odbojka ii odbojka na pijesku?

Anketa
Koja je po vasem misljenju bolja lopta???

treniranje odbojke
  • treniranje odbojke
    Ako još niste počeli trenirati odbojku, ako mislite da je to nešto teško i naporno, obvezno počnite, nije to ništa teško ako imate malo slobodnog vremena i malo dobre volje.Ako zivite u splitu termini treniga su navecer pa mozete lako iz skole stic na trening, pa dodite ako ocete. Treninzi su u dvorani na Poljudu. Ako vas jos sta zanima samo pitajte.
World of Movies
Image Hosted by ImageShack.us
Sljedeća utakmica
Blog
petak, ožujak 14, 2008
Splitski savez športova, dana 13.03.2008., organizirao je tradicionalnu manifestaciju dodjele priznanja najboljim športašima grada Splita
Među nagrađenim športašima grada Splita bio je i Nikša Dell`Orco (član KOP-a“Žnjan“ i MOK-a “Split“) koji je ovom prigodom dobio priznanje za osvojeno kadetsko prvenstvo Hrvatske u paru s Antom Jukićem  (član KOP-a“Žnjan“ i OK „Mladost“ Kaštel Lukšić) u odbojci na pijesku. Ovo je prvo takvo priznanje za člana našeg kluba, i vjerujemo, ne i posljednje.

volley-ball @ 17:24 |Komentiraj | Komentari: 25 | Prikaži komentare
ponedjeljak, veljača 25, 2008
U nedjelju (16.00 sati, ŠC Poljud) odigrana je utakmica 14. kola 1.b HOL-e Split - Bibinje 3:2

Nedjeljna utakmica u Poljudu imala je do sada najveću posjetu gledatelja, na tribinama se skupilo 50-tak vjernih navijača,  koji su mogli pratiti dobru i rezultatski napetu utakmicu.

Splićani su bili željni pobjede i motivirani da uzvrate za poraz od OK Gorana Bibinja iz prvog dijela prvenstva. Utakmica se otvorila dobrom igrom splićana i tijesnim rezultatom osvojaju prvi set (25:23). Drugi set gosti otvaraju boljom igrom na bloku i čvršćom igrom ostvaruju bodovnu prednost od 5 poena ispred splićana, koji ne uspijevaju sustići goste do samog kraja.

Kod rezultata 18:24, prava drama, na servisu Toni Galić, sustići 6 poena razlika na set lopti djeluje nemoguće, ali kao što vidimo, ostvarivo. Splićani preciznim servisima, odličnom obranom mladog libera Duje Talijana, (bravo Duje odlična obrana napada u zoni 4) te napadom oporavljenog korektora Marka Žaje uspijevaju napraviti nemoguće i osvojaju drugi set 26:24.

Treći set, nema potrebe da se ispad kapetana OK Gorana dodatno napuhava jer nervoza nakon izgubljenog seta uzela je svoj danak. Živci su popustili, a sudac kažnjava hlađenjem vruće glave. Gosti ostaju s igračem manje, sudac pokazuje odstranjenje. Kao da je ovaj događaj trgnuo goste, probudio "dišpet" i doveo ih do pobjede, kako trećeg i četvrtog seta (-23, -18).

Peti set, kocka... Splićani su od početka stekli prednost od 3 poena, održavali prednost i pobjedili peti set 15:12.

Igra splićana, pokazala je utakmica u nedjelju, sada djeluje čvršće i pokretnije, obrana je poboljšana, prijem standardno vrlo dobar, napad jači i ubojiti.... a blok???... o bloku drugom prilikom

Klupa: Tomislav Jović, Vedran Tolj, Mate Šimac

P.S. Zdrava konkurencija i nadmetanje za pozicije u početnoj postavi uvijek je dobrodošla !!! Na redu je gostujuća utakmica s Opatijom.

Ostali rezultati:

ZRINSKI Nuštar - VALPOVKA 1-3 (-23, -11, 25, -22)

BERG - BROD 3-2 (-19, 18, -22, 17, 12)

DUBROVNIK KWSO - OPATIJA 3-1 (17, -18, 18, 23)

SPLIT - GORAN Bibinje 3-2 (23, 24, -23, -18, 12)

ZADAR - CROATIA 3-1

volley-ball @ 15:10 |Komentiraj | Komentari: 12 | Prikaži komentare
subota, veljača 23, 2008
Svi koji ste zeljni pogledat malo dobre odbojke, mozete doci u Nedjelju 24.2 na poljud(bazeni poljud) u 4 sata. Veliki derbi najvecih dalmatinskih rivala Splita i Bibinja. Dobre zabave vam nece nedostajat, a niti majstorskih poteza sa jedne i druge strane. Dodite i podrzite drazu ekipu i neka BOLJI pobjedi !!!!!
volley-ball @ 11:59 |Komentiraj | Komentari: 13 | Prikaži komentare
srijeda, veljača 13, 2008
U nedjelju 10. 2 u splitskoj dvorani poljud odigrana je prva ovogodisnja utakmica MOK Splita. Igrali smo protiv snazne Croatie iz Zagreba. Utakmica je pocela gusto, drzali smo se s Croation , sve do kraja seta kada nam je koncentracija popustilla te smo nakraju izgubili(19:25).
U drugi smo set usli malo ozbiljnije uz znatno poboljsanje  prijema servisa. Minimalnu prednost smo drzali do kraja seta te je pretvorili u pobjedu od velikih (25:17).
Treci set je u potpunosti pripao na nasu stranu. Nasom vrlo dobrom igrom uspjeli smo bez vecih problema, osvojiti i taj set. (25:21).
U cetvrtom setu igra Croatie se u potpunosti raspala, te smo bez vecih problema i taj set priveli kraju(25;17).

ostale utalmice:
     Čakovec  -    Zadar  0:3 (0:25-0:25-0:25-:-:)  komentar: cakovec odustao od lige
Borovo  -    Daruvar (nisu igrali)  komentar: daruvar OPET odgada tekme
   Zrinski  -    Bibinje  0:3 (18:25-8:25-18:25-:-:)  komentar:ocekivano
Valpovka  -    Opatija  3:0 (25:22-25:20-25:23-:-:)   komentar: ozljede trojice igraca iz Opatije su presudile ovu utalmicu
  Dubrovnik  -    Brod  3:1 (15:25-25:17-25:22-25:18-:)  komentar; izgleda da se odlazak igraca Ivana Tropana odrazio na igru Dubrovnika

volley-ball @ 13:25 |Komentiraj | Komentari: 7 | Prikaži komentare
subota, veljača 9, 2008
Danas 9 .veljace u ranim jutarnjim satima ,na poljudu, zavrseno je skolsko natjecanje. U polufinalu su se susreli : marulic: nazor, zdravstvena : Gradevinska. Nazor i gradevinska su lako svladali svoje protivnike rezultatom 2 :0 . te usli u finale dok se u se marulic i zdravstvena borili za trece mjesto.Gusto se igralo Zdravstvena je iskoristila losu igru protivnicke momcadi , ali Marulicevci su se uozbiljili i osvojili sljedeca 2 sata i ocekivano uzeli 3. mjesto.
U finalu se igrali gusto, svaki se poen slavio. Prvi set je Nazor osvojio sa 30:28, dok su drugi uspjeli pobjeci na 3 razlike ,te odrzavali tu prednost tokom cijelog seta te mirno priveli finale kraju. SVAKA CAST; PUNO SRECE NA DRZAVNON!!!!!!!!

Zene;
1.mjesto: MARULIC
2.mjesto: EKONOMSKA SKOLA
3,mjesto:ZDRAVSTVENA SKOLA

volley-ball @ 12:22 |Komentiraj | Komentari: 5 | Prikaži komentare
srijeda, veljača 6, 2008
Nastavak sezone 2007/08. starta u nedjelju (10.02.). Na rasporedu su dvije utakmice: OK Split II - OK Mladost KL (početak 14.00 sati) i OK Split - OK Croatia Zagreb (početak u 16.00), dvorana ŠC Poljud. Novost i promjene, u odnosu na ekipu Splita koja je završila prvi dio sezone, je dolazak Marka Žaje (1979), igrača OK Mladosti KL. Svojom čvrstom igrom i golemim iskustvom na poziciji korektora, Marko zasigurno podiže kvalitet igre OK Splita. Za odigravanje utakmica 1.B lige licenciran je i Duje Talijan (1988), novi naraštaj igrača OK Splita, potekao iz splitske škole odbojke. Svojim dobrim igrama u mlađoj momčadi (OK Split II) na poziciji libera, Duje je dokazao da se na njega može računati i u prvoj momčadi, te je tako uvršten i u prvu vrstu. Nastavak sezone donosi nova odbojkaška uzbuđenja, čvršću i bolju igru OK Splita, pridružite nam se u navijanju ... i vidimo se na tribinama. www.ok-split.hr
volley-ball @ 11:19 |Komentiraj | Komentari: 12 | Prikaži komentare
ponedjeljak, siječanj 21, 2008
U Subotu 19.1.2008 zapocelo je skolsko natjecanje u splitu. Utakmice se odigravaju u športskoj dvorani Š.C.''POLJUD'' prema rasporedu koje je odredilo ''savez skolskih športskih drustava grada splita''. Sudit ce suci OS Splita.

PRAVILA:

-sustav natjecanja je jednostruki bod sustav
-svaka skola moze prijaviti samo 1 ekipu
-prvoplasirane ekipe iz svake grupe stjece pravo nastupa u sljedecem krugu- polufinalu
-svaki pojedinacni susret igra se u 2 dobivena seta.

Ekonomska Tehnicka 2:0

sve ostale ekipe su bile slobodne prvo kolo zbog toga sta su nositelji skupine a tu su povlasticu stekli proslogodisnjim nastupom. Sljedece kolo je 26. 2 Subota na poljudu . Slobodno dodite pogledat i bodrit svoju skolu...
volley-ball @ 20:19 |Komentiraj | Komentari: 14 | Prikaži komentare
nedjelja, siječanj 13, 2008
U subotu, 12.01.2008. u dvorani Š.C. Poljud odigrana je prijateljska utakmica Split II - Novalja.Novoosnovani klub iz Novalje bio je gost Splićana ovaj vikend gdje su juniorske ekipe odmjerile snage u prijateljskoj utakmici. Ekipa  Novalje, novi je klub na hrvatskoj odbojkaškoj sceni i u sezoni 2007/2008, natječe se u 2. ligi - JUG. Suradnja klubova, ovom prilikom, dogovorena je na obostrano zadovoljstvo, a Splićani bi, do početka drugog dijela sezone, odigrali uzvratnu prijateljsku utakmicu u Novalji.

Jos nesto; morao bih vam reci da se nakon uspjesnog oporavka i velikog izostanka sa treniga vratio nas najiskusniji i ponajbolji igrac ANTE PRKA. Nakon jedne velike stanke . i 28 kilograma manje Prka je odigrao odlicnu utakmicu ovaj put u ulozi srednjaka te postigao odlicnih 14 poena. Zelimo mu uspjesan nastavak karijere, ne samo u MOK Splitu nego i u inozemnim klubovima.....

Za Split su igrali: Mateo Matic, Duje Talijan , Toni Vidovic, Niksa Dellorco, Mate Simac , Marko SImac , Ante Prka i Vedran Tolj.

volley-ball @ 16:06 |Komentiraj | Komentari: 9 | Prikaži komentare
srijeda, siječanj 9, 2008

Dragi blogerii, evo objavljujen da su prije nekoliko dana lansirane stranice Odbojkaskoga kluba Mladost Kastel Luksic.

volley-ball @ 11:50 |Komentiraj | Komentari: 6 | Prikaži komentare
četvrtak, siječanj 3, 2008

U zagrebačkom Domu odbojke jučer je prvi put odigrana

All-Stars utakmica, koja je okupila najbolje odbojkaše domaće 1A lige, podijeljene u reprezentacije Sjevera i Juga.

Pobijedila je momčad Juga, koju je sastavio i vodio Leonard Barić, premda je Sjever, koji je okupio i vodio Igor Šimunčić, bolje otvorio utakmicu, povevši s 1-0 u setovima. U prva dva seta brojni posjetitelji gledali su odličnu odbojku, nabijenu natjecateljskim žarom i željom za nadigravanjem.

Nakon drugoga seta i izjednačenja Juga, nestalo je rezultatskoga imperativa i utakmica se pretvorila u reviju na taraflexu, u kojoj su svi sudionici pokušali što bolje zabaviti publiku, a svoj doprinos revijalnom tonu dali su i suci ove, po svemu povijesne utakmice - Dražen Franolić i Miroslav Milinović.

U stanci između drugog i trećeg seta momčad Sjevera bila je bolja u natjecanju u preciznom serviranju.

ALL-STARS: Sjever – Jug 1-3 (23, -21, -23, -14)

volley-ball @ 21:39 |Komentiraj | Komentari: 6 | Prikaži komentare
utorak, prosinac 25, 2007
Ljudi zelin vam svima zazeliti sretan Bozic vama i vasim obiteljima, uz puno zdravlja, srece i ljubavi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

volley-ball @ 23:04 |Komentiraj | Komentari: 6 | Prikaži komentare
subota, prosinac 22, 2007
ALL STAR 2007 HRVATSKE ODBOJKAŠKE LIGE:
Utakmica izmedu sjevera i juga hrvatske odbojkaske lige odigrat ce se u Zagrebu u domu odbojke Bojan Stranic , 28.12.2007 (petak) , s pocetkom u 19 sati.